Oyunlar

CSGO Davet Gelmiyor Hatası Çözümü 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda çoğu oyuncular bir hata ile karşılaşıyor bu hatada davet gelmiyor hatası. Bu hata genelde arkadaşlarınızla oyuna girmek için lobiye girmeye çalıştığınızda karşınıza çıkıyor. Bu yazımızda sizlere CSGO davet gelmiyor hatası çözümü göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Davet Gelmiyor Hatası Çözümü

Son zamanlarda çıkan bu hata oyundan kaynaklı olarak çıkıyor, eğer siz de bu hatayı alıyorsanız bilin ki sizinle alakalı bir şey değil CSGO ile alakalı. Bu hatanın çözümü şu anlık bulunmuyor zaten oyundan kaynaklandığı için bir süre sonra sorun çözülmüş olacaktır, bu hatayı aldığınız sırada oyuna yeni bir güncelleme geliyor veya sunucularda sorun çıkmış olabilir. Hatanın çözümü şu anlık sadece beklemek.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu