CSGO Bunny Kodu 2022 | CSGO Bunny Hızlandırma Kodu

2 dk okuma süresi
 CSGO Bunny Kodu 2022 | CSGO Bunny Hızlandırma Kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CS serisinin bütün oyunlarında CSGO bunny kodu vardı ve bu Bunny sayesinde daha hızlı hareket edebiliyorduk. Hızlı bir şekilde hareket etmenin çok avantajı oluyordu fakat herkes Bunny yapamıyordu. CS, bir süre sonra yeni çıkan oyunlarda Bunny’yi kapattı sadece siz açarsanız kullanabilirsiniz onu da kullanmak için özel oyun kurmanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere CSGO Bunny kodu nedir, nasıl kullanılır onu göstereceğiz.

CSGO Bunny Kodu

Aşağıda sizlerle Bunny kodunu paylaştık, adımları tek tek yaparak sizde CSGO bunny kodu aktifleştirebilirsiniz.

  • İlk önce konsol tuşu (“) ile konsolu açıyoruz.
  • Konsola sunucuda kodları kullanabilmemiz için “sv_cheats 1” yazıyoruz.
  • Sunucuda kodları etkinleştirdiğimiz zaman bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve kapatıyoruz.
  • Artık sunucuda bunny kodu çalışır durumda eğer çalışmaz ise “sv_restart 1” kodunu konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz bu sefer çalışacaktır.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x