CSGO Bu Oturuma Artık Erişilemez Hatası Çözümü 2021

2 dk okuma süresi
 CSGO Bu Oturuma Artık Erişilemez Hatası Çözümü 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda çoğu oyuncular bir hata ile karşılaşıyor bu hatada bu oturuma artık erişilemez hatası. Bu hata genelde gelen oyun davetinden sonra çıkıyor ve lobiye giremiyorsunuz, bunun dışında siz de davet atamıyorsunuz. Bu yazımızda sizlere CSGO bu oturuma artık erişilemez hatası çözümü göstereceğiz.

CSGO Bu Oturuma Artık Erişilemez Hatası Çözümü

Son zamanlarda çıkan bu hata oyundan kaynaklı olarak çıkıyor, eğer siz de bu hatayı alıyorsanız bilin ki sizinle alakalı bir şey değil CSGO ile alakalı. Bu hatanın çözümü şu anlık bulunmuyor zaten oyundan kaynaklandığı için bir süre sonra sorun çözülmüş olacaktır, bu hatayı aldığınız sırada oyuna yeni bir güncelleme geliyor veya sunucularda sorun çıkmış olabilir. Hatanın çözümü şu anlık sadece beklemek.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x