Oyunlar

CSGO Bot Ekleme Nasıl Yapılır? 2022

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CS serisini internetsiz de oynayabilirsiniz, internetsiz sadece botlarla oynayabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde normal bir harita açıp konsola kod yazarak bot ekleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO bot ekleme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Bot Ekleme

Aşağıda sizlere vermiş olduğumu iki koddan birini kullanarak sizde oyuna istediğiniz gibi bot ekleyebilirsiniz. Aşağıda kodları sınırsız olarak kullanamazsınız yani 1 vs 6 gibi oyunu ayarlayamazsınız onun için takım eşitlemeyi kapatmanız gerekiyor.

  • bot_add “ct” : Konsola bunu yazarsanız Counter takımına Bot ekleyecektir.
  • bot_add “t” : Konsola bunu yazarsanız Terrorist takımına Bot ekleyecektir.

CSGO Takım Eşitleme Kapatma

Takım eşitlemeyi kapatmak aslında çok kolay, aşağıda vermiş olduğumuz iki kodu konsola yazarak kapatabilirsiniz daha sonrasında oyuna istediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz.

  • mp_autoteambalance “0”
  • mp_limitteams “0”

Takım eşitlemeyi tekrar aktifleştirmek isterseniz “0” yazan yerleri “1” olarak değiştirmeniz yeterlidir.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu