CSGO Bıçak Kodu 2021

2 dk okuma süresi
 CSGO Bıçak Kodu 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. CSGO oyununun en popüler eşyalarının başında bıçaklar gelir hem de bıçaklar oyunun en değerli ve en pahalı eşyalarındandır. Hal böyle olunca oyun içerisinde bıçak almak oldukça zor oluyor, en kötü bıçaklar bile genelde 70-80 Dolardan başlıyor ve TL’ye çevirdiğimiz zaman ortaya yüksek rakamlar çıkabiliyor. Oyun içerisinde bu bıçakları ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz fakat sadece kendi kurduğunuz sunucuda veya izin verilen topluluk sunucularında. Bu yazımızda sizlere oyun içerisinde bulunan CSGO bıçak kodu nedir onları göstereceğiz.

CSGO Bıçak Kodu – CSGO Bıçak Kodları

Aşağıda sizler için bütün bıçakların kodlarını yazdık ama öncelikle kendi kurduğunuz sunucudaysanız konsolu açıp “sv_cheats 1” yazmanız gerekiyor ardından istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Counter-Terrorist knife – give weapon_knife_ct
Terrorist knife – give weapon_knife_t
Bayonet – give weapon_bayonet
Flip knife – give weapon_knife_flip
Gut Knife – give weapon_knife_gut
Karambit – give weapon_knife_karambit
M9 Bayonet – give weapon_knife_m9_bayonet
Huntsman – give weapon_knife_tactical
Butterfly – give weapon_knife_butterfly
Falchion – give weapon_knife_falchion
Golden Knife – give weapon_knifegg
Bowie Knife – give weapon_knife_survival_bowie

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x