CSGO Bıçak Atma Kodu 2021

1 dk okuma süresi
 CSGO Bıçak Atma Kodu 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Normalde oyun içerisinde bıçak atmak diye bir şey mümkün değildir yani envanterinizden bıçağı atamazsınız fakat kendi kurduğunuz sunucuda ve yazdığınız kodda bıçağı atmak mümkün. Bu yazımızda sizlere CSGO bıçak atma kodu neymiş onu göstereceğiz ve bu sayede bıçağı atabileceksiniz.

CSGO Bıçak Atma Kodu

Aşağıda vermiş olduğumuz kodu konsola yazmanız halinde bıçağı atabileceksiniz fakat öncesinde konsola “sv_cheats 1” yazmanız gerekmektedir bunu yazmazsanız hiçbir şekilde aktif olmaz. O kodu yazdıktan sonra aşağıdaki kodu konsola yazarak aktifleştirebilirsiniz, ardından G tuşuna basarak bıçağı atabilirsiniz.

  • mp_drop_knife_enable 1

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x