Oyunlar

CSGO Armor Kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere kendi kurduğunuz oyunda istediğiniz kodları kullanabiliyorsunuz, bu kodlardan biri de armor kodu. Armor kodu her seferinde para vermeden direk kullanabilirsiniz, bu olayı genelde arkadaşlarınızla oynarken veya ısınmak için girdiğinizde yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO armor kodu nedir, nasıl kullanılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Armor Kodu

CSGO armor kodunu kullanmanız için öncelikle kendiniz bir oda açmanız gerekiyor çünkü diğer türlü hiçbir yerde kullanamazsınız. Oda açtıktan sonra yapılacak şeyleri aşağıda adım adım anlattık, onları uygulayarak yapabilirsiniz.

  • Odayı kur
  • Odayı kurduktan sonra konsolu açıp “sv_cheats 1” yazıp enter tuşuna basıyoruz. Eğer bunu yapmazsanız kurduğunuz odada hiçbir kod çalışmaz.
  • Bunu yaptıktan sonra konsola “restart” yazarak sunucuya restart atıyoruz.
  • Tekrardan konsolu açıp “mp_armor 100” yapıyoruz, artık her el başında bize otomatik armor gelecek.
  • Sunucuda hileleri açtığımız için hem CSGO armor kodunu hem dediğer istediğiniz bütün kodları da kullanabilirsiniz.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu