Oyunlar

CSGO Antreman Kodları 2022

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CSGO’da konsol kodları bulunuyor ve bu kodları istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz bu yüzden CSGO antreman kodları var. Oyunda rekabetçi veya normal olarak maçlara girmeden önce ısınmanız çok önemli bu yüzden de oyun öncesi bir oda da kendi kendinize antreman yapıp ısınabilirsiniz. Antreman yaparken konsolda istediğiniz kodu yazabilirsiniz bu sizin işinize yarar çünkü sınırsız mermi, sınırsız bomba gibi birçok seçenek kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere CSGO antreman kodları nelerdir onları göstereceğiz.

Başlıklar

CSGO Antreman Kodları

Aşağıda vermiş olduğumuz kodları kurmuş olduğunuz oda da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, bu kodlar sadece sizin ve hilelere açık olan sunucuda kullanılır diğer sunucularda hiçbir işe yaramaz.

  • bot_kick komutu ile öncelikli olarak oyundaki tüm botları oyundan atın.
  • mp_limitteams 0 ve mp_autoteambalance 0 kodları ile takımlardaki oyuncu limitlerini kaldırın.
  • mp_roundtime 60 kodu ile round süresini 1 saate ayarlayalım.
  • mp_maxmoney 60000 ve mp_startmoney 60000 komutları ile paramızı arttıralım.
  • mp_buytime 999 kodu ile satın alma süresini kaldıralım ve mp_buy_anywhere komutu ile istediğimiz yerde marketi kullanabilelim.
  • sv_infinite_ammo 1 komutunu kullanarak mermi ve bombalarımızı sınırsız yapalım ki bitip bitip bize sorun yaşatmasınlar.
  • ammo_grenade_limit_total 5 komutu ile tüm bombaları aynı anda satın alabilirsiniz.
  • sv_grenade_trajectory 1 komutu ile bombaları attıktan sonra arkasından iz bırakmasını sv_grenade_trajectory_time 10 kodu ile de bu izin 10 saniye sonra silinmesini ayarlayalım.
  • sv_showimpacts 1 kodu ile mermilerin nereye sıkıldığını ve nereye gittiğini görelim bombada olduğu gibi sv_showimpacts_time 10 kodu ile de bu izlerin 10 saniye sonra silinmesini ayarlayalım.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu