Oyunlar

CSGO Aim Hack Kodu (2022)

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere CS serisinde konsol sistemi vardır ve bu kodlar sayesinde oyunda birçok özelliği daha kullanabiliyoruz. Bu kodlardan biri de CSGO aim hack kodu, bu kod sayesinde mermiler direk düşmanlara gidiyor ve kolayca vurabiliyorsunuz. Tabii bu kod rekabetçi ve çevrimiçi diğer sunucularda kullanılamıyor, sadece arkadaşlarınızla kendi aranızda oynarken kullanabileceğiniz kodlardır. CSGO aim hack kodu nedir gelin bakalım.

Başlıklar

CSGO Aim Hack Kodu

Arkadaşlarınızla kendi sunucunuzda oynarken bu kodu kullanarak onlarla eğlenebilirsiniz tabii onlar fark etmeden. Aim hilesi ile birlikte onları daha kolay vurabilirsiniz.

csgo aim hack kodu nedir

Kodu kullanmak için öncelikle sunucuda hileleri aktif etmeniz gerekiyor. Esc tuşunun altındaki “é” işaretine basarak konsolu açın ve ilk önce “sv_cheats 1” kodunu yazın ve Enter tuşuna basın. Bu kodu yazdıktan sonra sunucuda hileler aktif olacak ve istediğiniz kodu kullanabileceksiniz. Daha sonra konsola “weapon_recoil_decay1_exp 99999” ve “weapon_recoil_decay2_exp 99999” kodlarını tek tek yazın kaydedin. CSGO aim hack kodu aktifleştirildi ve kullanabilirsiniz.

CSGO Aim Hack Kodu Nedir?

CSGO aim hilesini genellikle oyuncular arkadaşlarını trollemek için kullanırlar. Oyunda herhangi bir kod kullanmadan hile gibi vuruşlar yapmanızı sağlar, bu sizin bir bakıma aiminizi geliştirmenizi de sağlar çünkü çoğu oyuncu bunu kullanır. Sizde bu kodu kullanarak hem eğlenebilir hem de aiminiz geliştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu