CSGO Aim Hack Kodu Nasıl Yapılır? 2021

2 dk okuma süresi
 CSGO Aim Hack Kodu Nasıl Yapılır? 2021

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, gün geçtikçe kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Arkadaşlarınızla birlikte oyun oynarken eğlenmek için bir takım hileler açabiliyorsunuz bunlar tabii ki de sadece sizin kurduğunuz sunucularda geçerli oluyor kendi sunucunuz dışında hiçbir yerde bunları kullanamazsınız. Bu hilelerden biri de Aim Hack Kodu, bu yazımızda sizlere CSGO Aim Hack Kodu nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CSGO Aim Hack Kodu Nasıl Yapılır?

Aşağıda vermiş olduğumuz kodları sırasıyla konsola yazmanız yeterlidir ardından aim hack kodunuz aktif olacaktır, bu kodların aktif olması için ilk önce sunucunuzda hileleri açmanız gerekiyor bunu da konsola “sv_cheats 1” yazarak yapabilirsiniz ardından sunucunuzda bütün hileleri kullanabilirsiniz.

  • weapon_accuracy_nospread 1
  • weapon_debug_spread_gap 1
  • weapon_recoil_cooldown 0
  • weapon_recoil_decay1_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_exp 999
  • weapon_recoil_decay2_lin 999
  • weapon_recoil_scale 0
  • weapon_recoil_suppression_shot 500

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular.

Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeler, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x