Oyunlar

CS 1.6 hızlı silah değiştirme kodu nedir?

Dünyanın en popüler FPS oyunları serisinden olan Counter Strike 1.6 versiyonu halen birçok kişi tarafından oynanmakta. Oyun oynarken daha iyi oynamanız için hızlı olmanız gerekmekte, ne kadar hızlı olursanız rakibinizi o kadar hızlı vurursunuz. Hızlı bir şekilde vurmak içinde hızlı silah değiştirmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 hızlı silah değiştirme kodu nedir, ne işe yarar onu anlatacağız.

Başlıklar

CS 1.6 hızlı silah değiştirme kodu

Silahlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz kodu kullanabilirsiniz, eğer bu kodu kullanmazsanız silah değiştirirken iki kere tuşa basmak zorunda kalırsınız, bu da sizin oynanışınızı oldukça yavaşlatır.

  • hud_fastswitch 1

Yukarıdaki kodu kullanarak CS 1.6 hızlı silah değiştirme kodu nedir sorusuna cevap bulabilirsiniz.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu