Oyunlar

CS 1.6 Bot Ekleme Kodu

Dünyanın en popüler FPS oyunları serisinden olan Counter Strike’ın 1.6 versiyonu halen birçok kişi tarafından oynanmakta. Çevrimiçi sunuculara veya önemli maçlara girmeden önce ısınmak oldukça önemlidir. CS 1.6‘da ısınmak için bir harita açıp bot ekleyerek ısınabilirsiniz. Eğer bot nasıl eklenir bilmiyorsanız CS 1.6 bot ekleme yazımızda size anlattık, gelin bakalım.

Başlıklar

CS 1.6 Bot Ekleme

Maçlara girmeden önce ısınmak, sıkıldığınız zaman öylesine oynamak veya en önemlisi misafir çocuğu geldiğinde ona oynatmak için botlarla bir harita açabilirsiniz. Bot eklemek oldukça basittir, ilk önce oynamak istediğiniz haritayı açın. Daha sonrasında konsolu açın mp_limitteams 1 ve mp_autoteambalance 0 yazın. Bu iki kod sizin istediğiniz kadar bot atmanıza yarayacak yani isterseniz siz tek karşı takım da 9 tane bot ile oynayabilir.

cs 1.6 bot atma

Önemli kodları yazdıktan sonra şimdi CS 1.6 bot eklemede. Üç adet kod var; bot_add_ct: CT takımına bot ekler, bot_add_t: T takımına bot ekler ve bot_kick: Bütün botları oyundan atar. Bu üç kodu unutmayın ve istediğiniz zaman kullanın.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu