Oyunlar

Crysis Remastered Trilogy oyun içi videoları yayınlandı!

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Crytek‘in yapmış olduğu Crysis Remastered Trilogy, bu senenin ortalarında duyurulmuştu. Geçtiğimiz aylarda da oyunun çıkış tarihi açıklandı, şimdide oyun içi videoları yayınlandı.

Crysis Remastered Trilogy, bizlere Crysis’in 3 oyunun yenilenmiş halini sunacak. Paket olarak çıkış yapacak ve içeriğinde Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered bulunacak. Oyunun derleme paketi 15 Ekim‘de PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformaları için çıkış yapacak.

Crysis Remastered Trilogy oyun içi videoları

Bu derleme paketi ilk duyurulduğunda bazılarını sevindirdi bazılarını ise sevindirmedi. Oyuncuların bazıları gerek duyduları için bazıları ise gerek duymadıkları için ikiye bölündü. Oyun tam olarak çıkış yaptığında oyuncular gerekli olup olmadığını karar verecek. Gelin şimdi yayınlanan videolara bakalım. Crysis, 3 oyun içinde ayrı ayrı 3 video yayınladı.


Oynanış videolarında eski oyuna göre grafik açısından nasıl değişiklikler yapılmış görebilirsiniz, sizce oyunların yenilenmesi gerekli miydi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Crysis

Crysis, Crytek tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından ise yayımlanan bilim-kurgu tarzı video oyunu serisidir. Oyun CryEngine grafik motorunu kullanmaktadır. Serinin Crysis Warhead dışındaki bütün oyunları birden fazla platformda yayımlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu