Oyun Hileleri

Clash Royale Elmas Hilesi 2021

mobilbaba.com ekibi olarak sizlere hazırlamış olduğumuz Clash Royale Elmas Hilesi 2021 gönderim sistemimizi sizlerle paylaşıyoruz. Elmas gönderimini işlemini yapabilmemiz adına “supercell” firmasından bayi paketi alıp siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Toplam Elmas Sayımız : 12.658.000 Elmas‘tır. Talep olduğu sürece tekrardan bayilik paketi alabiliriz. İşlemleri hatasız gerçekleştirebilmek için aşamaları doğru bir şekilde doldurup ilerleyin. Aşamaları doğru yaptığınız taktirde herhangi bir problem olmadan Elamslarınız oyun hesabınıza yüklenip aktif olacaktır.

Hile Sistemi Şu Anlık Bakımdadır Sonradan Tekrardan Ziyaret Edin!!!

Başlıklar

Clash Royale Elmas Hilesi 2021

Sınırsız diye bir özelliğimiz yoktur. Ücretsiz sunduğumuz bu hizmette 1 Kullanıcı maximum 295.000 Elmas alabilir. İşlemler tamamlandıktan sonra Elmaslar minimum 15-45 Saniye arasında hesabınıza yüklenir. Server yoğunluğundan kaynaklı yüklemelerde max 30 DK geçikme olabilir, süre aşımından sonra taşlarınız hesabınıza yüklenmezse formu tekrardan doldurup gönderin.

Clash Royale Elmaslar Nedir?

Bildiğiniz gibi Clash Royale’de elmaslar oyunun bel kemiğidir, yani ne kadar elmasınız varsa o kadar özgürsünüzdür.

Clash Royale elmas hilesi sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar için uzaktan yardım etmekteyiz. Server yoğunluğuna göre max bekleme süresi 1 DK’dır. Eğer 1 DK içerisinde taşlarınız hesabınıza yüklenmezse işlemleri tekrardan yapınız (işlemlerde hata yaparsanız hile aktif olmaz), buna nazaran yapamayan arkadaşlar olursa uzaktan yardım ile destek sağlayacağız ve kod dağıtacağız.

Clash Royale

Clash Royale, Supercell tarafından ilk olarak 2016’da piyasaya sürülmüş ücretsiz bir strateji video oyunudur. Oyun Clash of Clans’taki karakterlerin çoğunu barındırmaktadır. Oyunu Supercell geliştirmiş ve yayınlamıştır. Strateji tabanlı kart oyunudur.

Oyunda tahta, gümüş, altın, dev, büyülü, destansı, süper büyülü, ücretsiz sandık,efsanevi kral sandığı, taç sandığı, turnuva sandıkları efsanevi sandık vardır. Bu sandıklar oyun sonunda çıkabildiği gibi mücevherlerle satın da alınabilir. Bu sandıklardan elde edeceğiniz kartlar ile 8 kartlık deste oluşturarak eş zamanlı olarak diğer çevrimiçi oyuncularla savaşabildiğiniz bu oyunda ayrıca en fazla 50 kişi kapasiteli klanlar da dahildir, klanlarda arkadaşlarınızla sohbet edebilir, onlardan kart isteyebilir, onlara kart verebilir, arkadaşlarınızla dostluk savaşı yapabilir ve klan sandığı için taç biriktirebilirsiniz.Oyunda Sıradan, Ender, Destansı ve Efsanevi olmak üzere 4 çeşit kart türü bulunur.Oyunda amaç oyun sonunda daha fazla kule yıkmaktır.Kral kulesini yıkan taraf oyunu direkt kazanır.Toplam oyun süresi 3 dakikadır. 3 dakika sonunda iki oyuncuda aynı sayıda kule yıkmışsa ya da yıkamamışsa oyuna ekstra 3 dakika eklenir. Bu 3 dakika içerisinde herhangi bir kuleyi yıkan taraf kazanır. 3 dakika sonunda kimse kazanamamışsa oyun durur. Kulelerden can eksilmeye başlar. En az canlı kule yıkılır. Diğer taraf kazanır. Oyunu galibiyet ile bitiren oyuncu rakibin kupa sayısına bağlı olarak kupa alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu