Clash Royale 12. Arena Destesi

1 dk okuma süresi
 Clash Royale 12. Arena Destesi

Dünyanın en popüler mobil oyun yapımcılarından olan Supercell‘in çıkartmış olduğu Clash Royale oldukça sevildi. Dünyanın her yerinden oyuncuların oynadığı oyun oldukça popüler oldu. Hazırladığınız destelerle oynadığınız oyunda kupa kazanarak arena yükselmeye çalışıyorsunuz, her arenada yeni karakterler açılıyor ve sizde destenizi değiştirmek zorunda kalıyorsunuz çünkü o deste ile yeni arenada verimli bir sonuç alamayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Clash Royale 12. arena destesi göstereceğiz, vermiş olduğumuz deste ile hızlıca Efsanevi arenaya çıkabilirsiniz.

Clash Royale En İyi 12. Arena Destesi

Aşağıda vermiş olduğumuz Clash Royale 12. arena destesi yaparak ve birazda iyi oynayarak Efsanevi arenaya çok rahat yükselebilirsiniz.

clash royale en iyi 12. arena destesi

Clash Royale

Clash Royale, Supercell tarafından ilk olarak 2016’da piyasaya sürülmüş ücretsiz bir strateji video oyunudur. Oyun Clash of Clans’taki karakterlerin çoğunu barındırmaktadır. Oyunu Supercell geliştirmiş ve yayınlamıştır. Strateji tabanlı kart oyunudur.

Oyunda tahta, gümüş, altın, dev, büyülü, destansı, süper büyülü, ücretsiz sandık,efsanevi kral sandığı, taç sandığı, turnuva sandıkları efsanevi sandık vardır. Bu sandıklar oyun sonunda çıkabildiği gibi mücevherlerle satın da alınabilir. Bu sandıklardan elde edeceğiniz kartlar ile 8 kartlık deste oluşturarak eş zamanlı olarak diğer çevrimiçi oyuncularla savaşabildiğiniz bu oyunda ayrıca en fazla 50 kişi kapasiteli klanlar da dahildir, klanlarda arkadaşlarınızla sohbet edebilir, onlardan kart isteyebilir, onlara kart verebilir, arkadaşlarınızla dostluk savaşı yapabilir ve klan sandığı için taç biriktirebilirsiniz.Oyunda Sıradan, Ender, Destansı ve Efsanevi olmak üzere 4 çeşit kart türü bulunur.Oyunda amaç oyun sonunda daha fazla kule yıkmaktır.Kral kulesini yıkan taraf oyunu direkt kazanır.Toplam oyun süresi 3 dakikadır. 3 dakika sonunda iki oyuncuda aynı sayıda kule yıkmışsa ya da yıkamamışsa oyuna ekstra 3 dakika eklenir. Bu 3 dakika içerisinde herhangi bir kuleyi yıkan taraf kazanır. 3 dakika sonunda kimse kazanamamışsa oyun durur. Kulelerden can eksilmeye başlar. En az canlı kule yıkılır. Diğer taraf kazanır. Oyunu galibiyet ile bitiren oyuncu rakibin kupa sayısına bağlı olarak kupa alır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x