Oyun Hileleri

Clash of Clans Taş Hilesi 2021

mobilbaba.com ekibi olarak sizlere hazırlamış olduğumuz Clash of Clans Taş Hilesi 2021 gönderim sistemimizi sizlerle paylaşıyoruz. Taş gönderimini işlemini yapabilmemiz adına “supercell” firmasından bayi paketi alıp siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Toplam Taş Sayımız : 12.658.000 Taş‘tır. Talep olduğu sürece tekrardan bayilik paketi alabiliriz. İşlemleri hatasız gerçekleştirebilmek için aşamaları doğru bir şekilde doldurup ilerleyin. Aşamaları doğru yaptığınız taktirde herhangi bir problem olmadan Taşlarınız oyun hesabınıza yüklenip aktif olacaktır.

Hile Sistemi Şu Anlık Bakımdadır Sonradan Tekrardan Ziyaret Edin!!!

Başlıklar

Clash of Clans Taş Hilesi 2021

Sınırsız diye bir özelliğimiz yoktur. Ücretsiz sunduğumuz bu hizmette 1 Kullanıcı maximum 295.000 TAŞ alabilir. İşlemler tamamlandıktan sonra Taşlar minimum 15-45 Saniye arasında hesabınıza yüklenir. Server yoğunluğundan kaynaklı yüklemelerde max 30 DK geçikme olabilir, süre aşımından sonra taşlarınız hesabınıza yüklenmezse formu tekrardan doldurup gönderin.

Clash of Clans Taşlar Nedir?

Bildiğiniz gibi Clash of Clans’da taşlar oyunun bel kemiğidir, yani ne kadar Taşınız varsa o kadar özgürsünüzdür.

Taş hilesinde sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar için uzaktan yardım etmekteyiz. Server yoğunluğuna göre max bekleme süresi 1 DK’dır. Eğer 1 DK içerisinde taşlarınız hesabınıza yüklenmezse işlemleri tekrardan yapınız (işlemlerde hata yaparsanız hile aktif olmaz), buna nazaran yapamayan arkadaşlar olursa uzaktan yardım ile destek sağlayacağız ve kod dağıtacağız.

Clash of Clans

Clash of Clans (Türkçe: Klanlar Çatışması), Helsinki, Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından türetilmiş olan çok oyunculu, gerçek zamanlı, freemium, çevrim içi strateji oyunu. Clash of Clans oyununda, oyuncular saldırganlara karşı kendi köylerini korumak için çeşitli savunma mekanizmaları inşa ederken, aynı zamanda saldırma amacıyla da asker üretirler. Oyuncular, en fazla 50’şer kişilik gruplardan oluşan klanlara katılabilir ve klanların kendi içlerinde çevrimiçi sohbet edebilir, klan üyelerinden asker ve büyü isteğinde bulunabilir ve klan arkadaşlarına asker ve büyü bağışlayabilir. Oyuncu bunun yanında klan arkadaşlarıyla diğer klanlarla savaşabilir veya dostluk savaşı yapabilir. Ayrıca klan arkadaşlarıyla mücadele adı altında savaş antrenmanları yapabilir.

İlerleme için gerekli materyallerden en önemlisi olan yeşil taş alımı kredi kartıyla veya oyuncunun kendini geliştirmesi ve istenilen dereceleri yapmasının yanı sıra, köyün bulunduğu alandaki çalı, ot ve ağaçlar toplandığı esnada da kazanılabilmektedir. Ödeme özelliği ile oyun iOS platformunda en çok kazananlar listesine girmiştir. 2013 yılının ilk yarısında, şirket satışlardan ortalama olarak günde 2.4 milyon dolar gelir elde etmiştir. Clash of Clans, iOS platformunda, 2012 yılı Aralık ayında en çok indirilen 5 uygulama arasında yerini almıştır. Oyunun bu başarıyı kazanmasındaki asıl neden ise, tekli ve çoklu oyunların birleştirilmiş olmasının yanı sıra eşli olarak oynanması olarak gösterilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu