Call of Duty: Vanguard yeni bir fragman paylaştı

1 dk okuma süresi
 Call of Duty: Vanguard yeni bir fragman paylaştı

Activision tarafından yayınlanan popüler oyun serisi Call of Duty, yeni çıkacak olan oyun için bir video daha paylaştı. Call of Duty: Vanguard hakkında bu sefer de hikaye videosu geldi.

Uzun zamandır ortalıkta dolanan haberlerden sonra Call of Duty: Vanguard tarafından resmi detaylar gelmeye başladı. CoD: Vanguard hikayesi bu sefer İkinci Dünya Savaşı olacak ve bize o atmosferi yaşatacak. Konu 1945 yılında, Hitler‘in ölümün ardından gerçekleşen bir hikayeyi ele alacak. CoD: WW2 oyunun geliştiren Sledgehammer stüdyosu bu sefer hikayeyi savaşın bitiminden sonra başlatacak.

Call of Duty: Vanguard hikaye videosu yayınlandı

CoD: Vanguard oyununun başında bu sefer Hitler’in veliahtı olan Heinrich Freisinger‘ı (gerçek ismiyle Heinrich Müller) göreceğiz. Oyunun hikaye modunda Heinrich Freisinger ile birlikte küçük bir orduyu yöneteceğiz ve karşımızda buluna müttefik ülkeler ile başa çıkmaya çalışacağız. Karşımızda bulunan 4 müttefik ülke, bu sorun ile başa çıkmak için dört farklı ülkeden dört uzman getirecek. Getirecekleri uzmanlar ise şunlar olacak:

  • Arthur Kingsley (Büyük Britanya)
  • Polina Petrova (Sovyetler Birliği)
  • Wade Jackson (ABD)
  • Lucas Riggs (Avustralya)

Yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Call of Duty: Vanguard resmi olarak 5 Kasım 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x