Call of Duty: Vanguard, PS Store’da görüntülendi

1 dk okuma süresi
 Call of Duty: Vanguard, PS Store’da görüntülendi
Activision tarafından geliştirilen popüler FPS serisi CoD‘un yeni oyunu Call of Duty: Vanguard için ortalıkta birçok söylenti dolaşıyordu. Yavaş yavaş oyunla alakalı yeni detaylar gelmeye başlamıştı. Çıkış tarihi yaklaşan oyun, PlayStation Store üzerinde göründü. Ayrıca beklenen yapımın tanıtım tarihi ortaya çıktı. İkinci Dünya Savaşı konulu Call of Duty: Vanguard hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyun, CoD: Warzone içerisinde çok kısa bir şekilde görüntülenmişti. Açığa çıkan görüntülere göre, bir Sovyet keskin nişancı, helikopterin üzerindeki bir askere ateş açıyordu. Şimdi Activision’ın yeni yapımıyla ilgili daha somut detaylar geldi.

Call of Duty: Vanguard tanıtım tarihi açıklandı

Oyun sızıntıları ile tanıdığımız Tom Henderson, bugün öğle saatlerinde paylaştığı bir tweet’te Call of Duty: Vanguard’ı kendi PlayStation Store ekranında görüntülediğini paylaştı. Bunun yanı sıra oyunun çıkış tarihinin de kapak fotoğrafında gözüktüğünü ekledi.Atılan tweet’de gördüğünüz üzere oyun ilk kez 19 Ağustos Türkiye saati ile 20:30‘da Call of Duty: Warzone içerisinde tanıtılacak.

Activision Blizzard Başkanı, Vanguard’la ilgili ilk ipuçlarını paylaşmıştı

Geçtiğimiz haftalarda Activision Blizzard Başkanı ve İşletme Müdürü, henüz resmi olmayan bir Call of Duty oyunu için açıklama yapmıştı. Şirket yöneticisi Daniel Alegre, oyunun dördüncü çeyrekte piyasaya sürüldüğünde; hem mevcut hem de yeni nesil konsol oyuncuları için sorunsuz bir deneyim sunacağını paylaştı. Ek olarak şu cümleleri ifade etti:
“Stüdyo, Foster City, Melbourne ve Toronto’daki ekipleriyle hiç bu kadar büyük ya da güçlü olmamıştı. Tüm tek kişilik oyun modları, çok oyunculu modlar, kampanya geneli üzerinde geliştirme gerçekten iyi gidiyor ve bu ayrıntıları çok yakında toplulukla paylaşacağız.”Daniel Alegre

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x