Call of Duty: Vanguard Alpha, PS4 ve PS 5 oyuncularıyla buluşuyor

1 dk okuma süresi
 Call of Duty: Vanguard Alpha, PS4 ve PS 5 oyuncularıyla buluşuyor

Activision, tüm PS4 ve PS5 oyuncularının Call of Duty: Vanguard Alpha katılabileceklerini ve yepyeni Champion Hill oyun modunu deneyebileceklerini duyurdu.

PlayStation resmi Twitter hesabından Call of Duty: Vanguard ile alakalı bir tweet paylaşıldı ve oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Yapılan paylaşıma göre PS4 ve PS5 oyuncuları CoD: Vanguard Alpha’yı istedikleri gibi deneyebilecekler. Sadece iki ülke hariç diğer ülkeler oyunu ön sipariş vermesine veya PlayStation Plus üyeliğini satın almasına gerek kalmayacak. Almanya ve Japonya için durum farklı, Almanya’daki PS4 ve PS5 oyuncuları, oyunun yaş sınırı nedeniyle PS Plus üyeliğine ihtiyaç duyacak. Japonya’daki PlayStation oyuncuları ise küçük bir ücret ödeyerek oynayabilecekler.

Call of Duty: Vanguard Alpha ne zaman çıkıyor?

CoD: Vanguard Alpha’yı oynamak isteyen oyuncular, 27 Ağustos tarihini beklemek zorundalar. Oyunu ön yükleme tarihi ise 23 Ağustos olarak belirlendi. Call of Duty: Modern Warfare, Warzone ve Black Ops oyuncuları buna oyun üzerinden erişebilecekler.

Alpha’daki kullanıcılar Vanguard çıktığı zaman hem Warzone hem de Vanguard oyuncuları Arama Kartı ve bir Amblem sahibi olacaklar.

Champion Hill nasıl bir oyun modu?

Call of Duty: Vanguard Alpha’nın oyun modu Champion Hill, taktiklerin ve stratejinin yakın mesafeli silahlarla birleştiği çok arenalı hayatta kalmadı turnuvasıdır. Alpha, Champion Hill’in hem ikili hem de üçlü versiyonları içerek ve oyuncular diğer yedi takıma karşı mücade edecek.

Call of Duty Vanguard Alpha PS4 ve PS 5 oyuncularıyla buluşuyor 2

Her takımın belirli bir canı olacak ve amaç, her oyunda hayatta kalan son kişi olmak. Tüm oyuncular aynı anda ve aynı silahlarla başlayacak fakat, tüm oyuncuları öldürerek ve haritaları ele geçirerek kazandığınız paralarla yeni silah ve teçhizat alabileceksiniz.

Alpha, sadece PlayStation oyuncuları için olsa da tüm platformlarda ön sipariş verenler CoD: Vanguard Beta‘ya oyunun çıkış tarihi 5 Kasım 2021‘den önce Eylül ayında erişebilecekler.

Siz Call of Duty Vanguard hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı bir oyun olacak mı? Yorumlarda görüşlerini belirtebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x