Brawl Stars STU Ne Zaman Gelecek? 2022

1 dk okuma süresi
 Brawl Stars STU Ne Zaman Gelecek? 2022

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni güncelleme ile yeni karakter gelmesi bekleniyor ve bu karakterde STU. Geleceği açıklandıktan sonra herkesin merakla beklediği karakter oldukça güzele benziyor, henüz çıkma tarihi kesin olmasa da tahmini olarak ne zaman geleceği belli. Bu yazımızda sizlere Brawl Stars STU ne zaman gelecek ondan bahsedeceğiz.

Brawl Stars STU Ne Zaman Gelecek?

Yeni karakter STU için kesin bir tarih yok fakat çoğu kişinin beklediği tarih 8-10 Mart arası. Oyuncular yeni sezonun başlamasıyla birlikte yeni karakterinde geleceğini tahmin ediyorlar. Yeni Karakter STU Kupa Yolunda 10.000 Kupa olunca ücretsiz açılıyor ve Süper Star adında bir kostümü bulunuyor.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x