Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri 2021

1 dk okuma süresi
 Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan Brawl Stars gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyuna Savaş Topu etkinliği geldi ve bu etkinlik oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Oyunda en önemli unsurlardan biri karakterdir, ne kadar iyi karakter seçerseniz karşı takıma karşı o kadar avantajlı olursunuz tabii ki oynanış da çok önemli. Bu yazımızda sizlere en iyi Brawl Stars Savaş Topu karakterleri neler onları göstereceğiz.

Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri

Aşağıda sizler için en iyi Savaş Topu karakterleri neler listeledik, listeden kendinize göre seçim yaparak oynayabilirsiniz.

  • Başlangıç Sınıfı: Bull
  • Nadir Sınıfı: El Primo
  • Süper Nadir Sınıfı: Rico
  • Destansı Sınıfı: Bibi
  • Gizemli Sınıfı: Max
  • Efsanevi Sınıfı: Leon

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x