Oyunlar

Brawl Stars Renkli İsim Nasıl Yazılır?

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi Brawl Stars’ta da oyuna başlarken kullanıcı adı yani nick oluşturmanız gerekiyor. Normal bir şekilde kullanıcı adı oluşturabilirsiniz fakat bazıları Brawl Stars renkli kullanıcı adı yapıyor. Sizde eğer renkli bir kullanıcı adı istiyorsanız bu yazımız tam sizin için, bu yazımızda sizlere Brawl Stars renkli isim nasıl yazılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

Brawl Stars Renkli İsim Nasıl Yazılır?

Oyuna başlarken yada sonradan isminizi değiştirebilirsiniz bu mümkün fakat tekrardan sade bir şekilde değil de renkli şekilde yapmak isteyebilirsiniz. Renkli yapmak için öncelikle renk kodlarını bilmeniz gerekiyor biz sizin için renk kodlarını aşağıda verdik, hangi rengi yapmak istiyorsanız yanında renk kodu yazıyor. Aşağıda sizler için örnek bir isim bıraktık onu kopyalayıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

<c2>MobilBaba</c> : Burada yazan isim kaydettiğim zaman kırmızı renkte olacak çünkü “c2” kodunu yazdım. Aşağıda bulunan renk kodlarına göre değiştirebilirsiniz. “MobilBaba” yazan yere kendi isminizi yazarsınız ve olur.

Brawl Stars Renk Kodları

  • Kırmızı (2)
  • Yeşil (3)
  • Mavi (4)
  • Açık Mavi (5)
  • Pembe (6)
  • Sarı/Turuncu (7)
  • Pembe (8)
  • Açık Bordo (9)

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu