Oyun Hileleri

Brawl Stars Karakter Hilesi (2022)

mobilbaba.com ekibi olarak sizlere hazırlamış olduğumuz Brawl Stars Karakter Hilesi 2021 gönderim sistemimizi sizlerle paylaşıyoruz. Karakter gönderimini işlemini yapabilmemiz adına “supercell” firmasından bayi paketi alıp siz değerli müşterilerimize ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.

Toplam Karakter Sayımız : 12.750.000 Karakter‘dir. Brawl Stars Karakter Hilesi Talep olduğu sürece tekrardan bayilik paketi alabiliriz. İşlemleri hatasız gerçekleştirebilmek için aşamaları doğru bir şekilde doldurup ilerleyin. Aşamaları doğru yaptığınız taktirde herhangi bir problem olmadan Karakteriniz oyun hesabınıza yüklenip aktif olacaktır. Brawl Stars kupa kasma hilesi nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Hile Sistemi Şu Anlık Bakımdadır Sonradan Tekrardan Ziyaret Edin!!!

Başlıklar

Brawl Stars Karakter Hilesi 2021

Sınırsız diye bir özelliğimiz yoktur. Brawl Stars Karakter Hilesi Ücretsiz sunduğumuz bu hizmette 1 Kullanıcı maximum 50.000 Karakter alabilir. İşlemler tamamlandıktan sonra Karakterler minimum 15-45 Saniye arasında hesabınıza yüklenir. Server yoğunluğundan kaynaklı yüklemelerde max 30 dk gecikme olabilir, süre aşımından sonra taşlarınız hesabınıza yüklenmezse formu tekrardan doldurup gönderin.

Brawl Stars Elmaslar Nedir?

Bildiğiniz gibi Brawl Stars’da elmaslar oyunun bel kemiğidir, yani ne kadar elmasınız varsa o kadar özgürsünüzdür.

Karakter hilesinde sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar için uzaktan yardım etmekteyiz. Server yoğunluğuna göre max bekleme süresi 1 DK’dır. Eğer 1 DK içerisinde taşlarınız hesabınıza yüklenmezse işlemleri tekrardan yapınız (işlemlerde hata yaparsanız hile aktif olmaz), buna nazaran yapamayan arkadaşlar olursa uzaktan yardım ile destek sağlayacağız ve kod dağıtacağız.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu