Oyunlar

Brawl Stars Güncelleme Sorunu (2022)

Supercell tarafından geliştirilen dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Brawl Stars oyuncuları, son zamanda sık sık güncelleme sorunu yaşamaya başladılar. Oyuna gelecek olan her yeni güncellemeden önce ve güncelleme zamanı oyuncular bu hatayı alıyorlar. Bu hatayı bizde tespit ettik ve hatayla alakalı çözümleri sunduk. Bu yazımızda sizlere Brawl Stars güncelleme sorunu nasıl çözülür onu anlatacağız.

Başlıklar

Brawl Stars güncelleme sorunu nasıl çözülür?

Oyuncuların bu hata ile karşılaşmasının nedeni telefonlarının eski olmasından kaynaklanıyor. Brawl Stars, telefonun eski sürüm olmasından dolayı Android ve iOS telefonlarda otomatik güncelleme yapamıyor ve sonucunda da ortaya böyle bir hata çıkıyor. Bu hatanın çözümü manuel olarak güncelleme yapmaktır. Brawl Stars güncelleme sorunu çözmek için aşağıda tek tek yapacaklarınız anlattık, dediklerimizi yaparsanız büyük ihtimal sorununuz ortadan kalkmış olacaktır.

  • Google Play Store‘a girin
  • Sağ üst taraftan profilinize tıklayın, Uygulamalar ve Oyunlar bölümüne girin
  • Girdiğiniz yerde güncelleme bekleyen uygulamalar ve oyunlar gözükecektir, oradan Brawl Stars’ı bulup oyunu güncelleyin
  • Güncelleme bittikten sonra oyuna girip oynayabilirsiniz.

Sizlere Brawl Stars güncelleme sorunu nasıl çözülür anlattık, eğer hata çözülmezse büyük ihtimal oyundan kaynaklanan bir hata vardır ve bu yüzden tek yapmanız bir süre beklemek.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu