Oyunlar

Brawl Stars Elmas Kodu Nereye Yazılır? 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan Brawl Stars gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde satın alımlar için elmaslar kullanılır ve bu elmaslar gerçek para ile satın alınır. Gerçek para ile oyuna yatırım yapabilir ve kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz, bu elmas kodları bazen bedava kod şeklinde dağıtılabiliyor fakat çoğu kişi nasıl kullanacağını bilmiyor. Bu yazımızda sizlere Brawl Stars elmas kodu nereye yazılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

Brawl Stars Elmas Kodu Nereye Yazılır?

Bizim sizler için dağıttığımız bedava Brawl Stars elmas kodları yazımıza girerek istediğiniz kodları kullanabilirsiniz. Bunun için acele etmeniz gerekiyor çünkü hemen tükeniyor. Biz sizler için her zaman yeniliyoruz. O makaleden kodları aldıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayarak kullanabilirsiniz.

  • Ana ekrana gelin
  • Dükkan‘a girin ve Online Alışveriş kısmına tıklayın
  • İstediğiniz elmas paketine tıklayın
  • Ödeme kısmında “Kod ile Al” seçeneğine tıklayın ve kodu yapıştırın
  • Elmaslar hesabınıza geçmiş olacaktır

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu