Brawl Stars Boyama Kağıtları

1 dk okuma süresi
 Brawl Stars Boyama Kağıtları

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Brawl Stars karakterlerini boyamayı sever misiniz? O zaman bu yazı tam sizler için, birbirinden güzel boyama kağıtlarını sizler için bu yazımızda derledik. İstediğiniz kağıtları alıp boyayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Supercell’in en popüler oyunlaırndan biri olan Brawl Stars Boyama Kağıtları derledik gelin onlara bakalım.

Brawl Stars Boyama Kağıtları

Aşağıda sizler için oldukça fazla renksiz Brawl Stars boyama kağıtları derledik istediklerinizi kaydedip yazıcınızdan çıkarabilirsiniz ve istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Nasıl Kaydederim?

Kaydetmek istediğiniz görsele tıklayın ve açılan sayfada boyama kağıdının tam halini göreceksiniz. Ardından tekrardan görsele sağ tıklayın ve farklı kaydet deyin.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x