Oyunlar

Brawl Stars bakım molası ne kadar sürer?

Supercell tarafından geliştirilen dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna belirli sürelerde yeni güncellemeler gelmekte ve bu güncellemeler olurken oyun bakım molasına girer. Bakım molasına girdiği zaman bitene kadar oyuncular oyuna hiçbir türlü giremezler. Oyuncular bu bakım molasının ne kadar sürdüğünü merak ediyor, bu yazımızda sizlere Brawl Stars bakım molası ne kadar sürer onu söyleyeceğiz.

Başlıklar

Brawl Stars bakım molası kaç saat sürer?

Oyuncular oyuna girdiklerinde Brawl Stars bakım molası ile karşılaşıyor ve bu süre zarfında oyuna giremiyorlar. Oyuna girişte sizlere bakımın ne kadar süreceği de söylenmiyor. Bakım molaları genellikle ortalama 1-4 saat arası sürmektedir, bu süre zarfında oyuna yeni güncellemeler gelmekte. Bakımın ne zaman biteceği kesin olmuyor bu yüzden sizin belirli aralıklarla kontrol etmeniz gerekmekte.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu