Oyunlar

Brawl Stars 92’de Kalıyor Hatası Çözümü 2022

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son günlerde çoğu oyunca aynı hata ile karşılaşıyor ve bu hata oyunun girişte %92’de kalması ile alakalı. Oyuna giriş yapan bütün oyuncular genellikle %92’de kalıyor ve oyuna giremiyorlar. Bu hatadan dolayı Google’da Brawl Stars neden açılmıyor, açılmama sorunu vb. terimler çok fazla arandı. Bu yazımızda sizlere Brawl Stars 92’de kalıyor hatası çözümü göstereceğiz.

Başlıklar

Brawl Stars 92’de Kalıyor Hatası Çözümü

Çoğu oyuncunun karşılaştığı bu hatanın henüz kesin olarak çözümü bulunmuyor araştırmalar sonucu bu hatanın oyuna yeni gelen güncelleme ile alakalı olduğu söyleniyor. Oyuna yeni güncelleme ile birlikte STU karakteri eklendi ve bu yüzden de sunucularda oldukça yoğunluk oluştu bu da oyunun çökmesine neden oldu. Oyuna girmekten vazgeçip bir süre sonra denemenizde büyük ihtimal girecektir.

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlandı. Oyunun Çin versiyonu bağımsız bir uygulama ve özel Çin sunucularına sahiptir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her savaşçının Brawl Pass’teki kutulardan veya savaşçı maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen “aksesuar” ve “yıldız gücü” adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda savaşçının görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek “kostümler” satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu