Oyunlar

Biomutant İçin 3 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

THQ Nordic tarafından yayınlanan videoyla beraber Biomutant adına saf bir oynanış videosu yayınladı. Videoya imza atarak, oyunun genel dinamiklerini de yine THQ Nordic gözler önüne serdi.

Uzun süren sessizliğin sonunda çıkış tarihi yaklaştıkça kısa kısa yayınlanan videolarla beraber karşımıza Biomutant adına yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunun bu yeni videosu, oyuncular tarafından oldukça fazla bir şekilde rağbet gördü. Oyunun dağıtımcısı konumunda olan THQ Nordic aracılığıyla yayınlanan videoya bakıldığı sırada saf, kesintisiz bir oynanış videolarına da yer verildiğini görüyoruz. Böylelikle hem oyunun genel dinamikleri hem de oyunun atmosferi çok daha net bir biçimde oyunculara gösterilmiştir.

Biomutant Star Wars Temalı Video Yayınladı

Oyunun bu videosunda hem haritadan nasıl ilerlenileceği hem de dövüş dinamikleri konusunda pek çok soru işareti giderilmiş oldu. Oyunun aksiyon yapısı atmosfer olarak doyurucu gözükürken, ayrıca akıcı bir duruşa da imza atmıştır. Zaten aksiyon yönünü RPG dinamikleriyle beraber birleştiren oyun içerisinde kıyamet sonrasındaki bir oyun ile karşılaşılmaktadır. 25 Mayıs tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC adına çıkacak olan oyunda geriye uyumluluk desteği bulunmaktadır. Bundan dolayı da Xbox Series X / S ve PlayStation 5 konsolları üzerinden de rahat bir şekilde oynanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu