Oyunlar

Battlefield Mobil Oyunu Önümüzdeki Yıl Geliyor!

EA’in bloğu üzerinde yapılan açıklamadan sonra yeni Battlefield Mobil oyunu adına kollar sıvanmış  vaziyette. DICE Genel Müdürü olan Oscar Gabrielson tarafından yapılan açıklamalara göre ise, oyun çok kısa bir süre içerisinde tanıtılacak.

Açıklamaya göre yeni olan Battlefield mobil oyunu, mevcut olan herhangi bir oyunun genişlemesi ya da devamı şeklinde olmayacak. Tamamen bağımsız bir şekilde yapım olarak karşımıza çıkacak. Testleri çoktan başlayan oyunla alakalı herhangi bir başka ayrıntı paylaşılmadı. Ancak konsollar ve PC adına geliştirilen Battlefield ekibine, EA blogu üzerinde, bir stüdyonun daha katıldığını doğruladı. Bu stüdyo: EA Gothenburg’tur. İsveç stüdyosu oyun içerisindeki teknolojiyi çok ayrı bir seviyeye taşıyor.

Yapılan açıklamaların bir kısmı aşağıdaki şekildeki gibidir:

‘’Vizyonumuz içerisinde her zaman Battlefield oyununu daha çok platforma getirme düşüncesi yer alıyordu. Bu sebeple, uzun yıllardır prototip aşamasından sonra, Industrial Toys üzerindeki arkadaşlarımızın, topyekün savaşı 2022’de tabletler ve akıllı telefonlar olacak. Bu sebepten dolayı da Battlefield oyunu adına DICE ekibiyle iyi bir çalışma yürüttük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu