Battlefield 6 Oyunun Duyuru Tarihi Sonunda Belli Oldu

1 dk okuma süresi
 Battlefield 6 Oyunun Duyuru Tarihi Sonunda Belli Oldu

EA Games yapmış olduğu açıklamayla bir süredir sızıntıları yüzünden gündemden düşmeyen Battlefield oyunun duyuru tarihi resmen 9 Haziran olarak açıklandı.

Battlefield 6 oyununun duyuru tarihin sonunda resmi olarak belli oldu. Uzun bir süredir gerek fragmanları gerekse de ekran görüntüleri ile gündemde olan Battlefield 6 oyunu 9 Haziran tarihinde resmen açıklanacak. Serinin resmin sosyal medya hesapları üzerinde Battlefield Logosu ile beraber duyurun tam olarak 9 Haziran 2021 tarihinde yapılacağı açıklandı. Bununla beraber bu tarihte saat tam olarak 7 AM PDT üzerinde yapılacağı da açıklandı. Bu durumda Türkiye saatine göre oyunun saat 17:00 üzerinde duyurulacağı anlamına geliyor.

Battlefield 6, 9 Haziran Tarihinde Duyurulacak

Logonun gözüktüğü ve yayınlanan kısa teaser videosu içerisinde oyunun ismi Battlefield 6 yerine Battlefield şeklinde geçmesi dikkat çeken detay oldu. İsim konusunda neden Battlefield 6 rakamının tercih edilmediği ise açıkçası oldukça merak ediliyor diyebiliriz. 

Hatırlayacağınız üzere Battlefield 6 oyunun sızıntıları ilk olarak da ekran görüntüleri ile başlamıştır. Sonrasında ise bazı kısa video ve görüntüler de bu sızıntıları takip etmişti.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x