Battlefield 2042 oynanış videosu sızdırıldı!

1 dk okuma süresi
 Battlefield 2042 oynanış videosu sızdırıldı!

Electronic Arts tarafından geliştirilen popüler oyun serisi Battlefield, yeni çıkacak oyun için bazı oyunculara teknik test daveti göndermişti. Teknik teste katılan oyuncular Battlefield 2042 oynanış videolarını sızdırmaya başladı.

EA firmasının en popüler oyun serisi olan Battlefield, yeni Battlefield 2042 oyununu çıkartmaya hazırlanıyor. 22 Ekim 2021 tarihinde çıkması beklenen oyunun şimdiden test oynayışları başlamış durumda. Battlefield 2042 teknik testine katılan oyuncular oynanış videolarını YouTube üzerinden sızdırmaya başladılar. Bu olayı öğrenen Electronic Arts, duruma sinirlenerek videoları sızdıran kullanıcıları tespit edip erişimlerinin engellendiğini ve eğer tekrarlanırsa oyun üzerinden kalıcı olarak engelleneceğini belirtti.

Battlefield 2042 oynanış videoları sızdırıldı

Oyunun oynanış videosunu yayınlayan YouTube kanalı, oyunu düşük grafiklerde olduğunu belirtti. Oynanış videosuna baktığımız zaman yayınlayan YouTube kullanıcısı genelde hava savaşlarını dikkat çekmiş gözüküyor. Oyun henüz test aşamasında olduğu için çoğu şey halen düzgün değil, bunlardan bazıları ses efektleri ve animasyonlar. Piyasaya çıktığı zaman bu test aşamasında bulunan hataların çözülmüş olduğunu göreceğiz.

Oynanış videosunu sızdıran YouTube kanalı, ”Bu sadece bir donanım testi. Pek çok detay ve fonksiyon devre dışı, ayrıca oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum. Bu oyun hakkında endişelenmiyorum; çünkü tam sürümü gerçekten çok iyi olacak.” şeklinde bir açıklamada da bulundu. Her ne kadar oyunu övse bile büyük ihtimal bundan sonra hiçbir EA oyunun test, beta aşamalarına katılamayacak.

Oyunun oynanış videosu EA tarafından tespit edildiği gibi kaldırıldı. EA topluluk yönetimi başı Adam Freeman, oyunun teknik testine katılan oyuncuların gizlilik sözleşmesini imzaladıklarını ve bu sözleşme içinde bulunan kurallara uymayanların gelecekteki EA teknik testlerine, oyun betalarına ve hatta oyuna tamamen erişiminlerinin engelleceğini de belirtti.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x