Oyunlar

Alien Isolation Epic Games Store Platformunda Ücretsiz Oldu

Korku türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan Alien Isolation oyunu Epic Games Store platformunda an itibariyle ücretsiz bir hale geldi.

Aralık ayında da oyuncuları verilmiş olan Alien:Isolation oyunu Epic Games Store platformunda yeniden ücretsiz oldu. Firma geçtiğimiz hafta yapmış olduğu duyurda bugünü işaret etmiştir. Bu hafta ise Hand of Fate 2 ve Alien Isolation oyunlarının bedava olacağını açıklamıştı. Her hafta Perşembe günleri oyunculara ücretsiz birçok oyun sunan şirket an itibariyle bu iki oyunu da ücretsiz şekilde oyunculara sundu. Özellikle Alien:  Isolation yalnızca Alien markasının iyi oyunu değil, bununla beraber son zamanların en başarılı gerilim oyunların birisi olarak karşımıza çıkmıştı.

Alien Isolation Epic Games Store’da ücretsiz oldu

An itibari ile ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz Hand of Fate 2 ve Alien: Isolation oyunları gelecek hafta Perşembe günü ( 29.04.2021 saat 18:00 ) tarihine dek ücretsiz olacaktır. Bu tarihe varana dek her iki oyunu da ücretsiz olarak alırsanız, platformdaki kütüphanenize kalıcı şekilde eklenmiş olacaklar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu