980 TL değerindeki 9 oyun ücretsiz!

1 dk okuma süresi
 980 TL değerindeki 9 oyun ücretsiz!

Dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon, Amazon Prime üyelerine 980 TL değerindeki 9 oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtacak. Amazon Prime, her ay ücretsiz bir şekilde üyelerine verdiği oyunların bu ayki oyunlarını açıkladı.

Amazon Prime Gaming kütüphanesine Aralık ayında birbirinden güzel 9 adet oyun eklenecek. Özellikle oyunlar arasında en dikkat çekenler Frostpunk, Football Manager ve Need for Speed oldu. Böyle büyük oyunlar dışında Youtubers Life ve Tales of Moneky Island: Complete Season gibi oyunlarda bulunuyor. 9 adet oyunun olduğu tam listeyi aşağıda görebilirsiniz.

980 TL değerindeki 9 oyun ücretsiz 2

  • Tales of Monkey Island: Complete Season
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  • Youtubers Life
  • Spellcaster University
  • Morkredd
  • Football Manager 2021
  • Journey To The Savage Planet
  • Need For Speed: Hot Pursuit
  • Frostpunk

Amazon

Amazon.com, Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki “En Büyük Beş Şirket” listesinde bulunmaktadır. Şirket, “dünyanın en etkili ekonomik ve kültürel güçlerinden biri” ve “dünyanın en değerli markalarından biri” olarak anılmaktadır. Amazon, G20: Worldwide Anywhere Dünyasındaki G 20 büyük Ekonomik üye Devlette bir perakende web sitesine sahiptir, tıpkı birkaç istisna dışında diğer büyük dört/beş Teknoloji devi gibi: Apple Inc., Microsoft Corps., Alphabet Inc. Facebook.

Amazon Prime

Amazon Prime Video veya kısaca Prime Video, bağımsız bir hizmet olarak veya Amazon’un Prime aboneliğinin bir parçası olarak sunulan, Amazon.com Inc.’in isteğe bağlı bir Amerikan aboneliğine sahip video akışı ve kiralama hizmetidir. Hizmet, öncelikli olarak Amazon Studios tarafından üretilen veya Amazon’a lisanslı filmleri ve televizyon dizilerini Prime Originals (veya Amazon Originals) veya Exclusives olarak dağıtır ve hizmet aynı zamanda diğer sağlayıcılardan içerik, içerik eklentileri, canlı spor etkinlikleri ve video kiralama ve satın alma hizmetleri barındırır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x